Нові можливості подрібнювача Імпактор 250

На нещодавній виставці в Німеччині компанія Арієс представила свій оновлений промисловий шредер-каменелом Імпактор 250 з новими додатковими опціями та можливостями. Не зважаючи на доволі малу вагу — всього 13,5 тон - та компактні розміри (7500мм в довжину та 2400мм в ширину), Імпактор 250, розроблений для демонтажних робіт та переробки твердих матеріалів, вже давно зарекомендував себе на європейському ринку як ефективний, потужний та надійний мобільний подрібнювач.

Справді інноваційним кроком компанії Арієс стало впровадження нової системи швидкої заміни основного подрібнюючого інструменту Імпактора 250 — валів. Це дозволяє операторові витрачати на їх заміну не більше 1-2 годин і швидко привести машину знову до робочого стану, значно зменшуючи таким чином час простою техніки. Додатково це обладнання може комплектуватися зручним ситом, за допомогою якого користувач має можливість обирати розмір фракції матеріалу — 0-10мм, 10-40мм чи 40 -80мм після подрібнення. Ще однією новинкою є збільшена довжина вивантажувального транспортера, завдяки чому висота насипу готового подрібненого матеріалу збільшується на 25%, а це суттєво зменшує потребу часто забирати готовий матеріал.

Можливі демонстраційні випробування на території нашого заводу у Львівській області, в тому числі з використанням матеріалу клієнта, за попереднім контактом +380 67 67 048 51.